industry

[POLISH] Trwa nabór zgłoszeń do czwartej edycji programu Producers LINK dla młodych producentów

05/06/24
photo credit: Michał Mroczkowski

Chcesz poznać producentów z innych krajów europejskich oraz profesjonalistów z branży? Szukasz ludzi, z którymi możesz wymienić doświadczenia? Pracujesz przy projekcie dla młodego widza?

Młode Horyzonty Industry, Cinekid for Professionals i Regionalne Fundusze Filmowe zapraszają polskich producentów stawiających pierwsze kroki w branży do zgłaszania się do programu Producers LINK. Na zgłoszenia czekamy do 19 czerwca do godziny 17.

Producers LINK to program networkingowy skierowany do wschodzących producentów, którzy mają na koncie co najmniej jeden zrealizowany film/serial dla młodej widowni lub pracują jako producenci, junior producenci lub asystenci produkcji nad rozwojem projektów familijnych.

Program odbędzie się w Warszawie w dniach 29 września – 2 października podczas forum Młode Horyzonty Industry (część pierwsza) i w Amsterdamie w dniach 29 października – 1 listopada podczas Cinekid for Professionals (druga część).

W Producers LINK weźmie udział ok. 20 europejskich producentów z Chorwacji, Czarnogóry, Danii, Estonii, Holandii, Niemiec, Norwegii, Polski, Serbii, Słowacji i Węgier. Program w całości będzie prowadzony w języku angielskim.

CO ZYSKASZ DZIĘKI UDZIAŁOWI W PROGRAMIE?

Weźmiesz udział w:

  • dwóch międzynarodowych wydarzeniach branżowych: Młode Horyzonty Industry w Warszawie oraz Cinekid for Professionals w Amsterdamie
  • sesjach, studiach przypadku i warsztatach dedykowanych uczestnikom Producers LINK poświęconych m.in. budowaniu zaangażowania i zrozumienia potrzeb publiczności, przygotowaniu tzw. biblii projektu, narzędziom przydatnym na etapie preprodukcji oraz w wydarzeniach networkingowych
  • grach networkingowych

Zdobędziesz wiedzę z zakresu:

  • produkcji oraz użycia nowych technologii w produkcji filmowej
  • marketingu filmowego
  • sprzedaży

Nawiążesz:

  • nowe kontakty wśród gości obu wydarzeń, co w przyszłości może przełożyć się na wspólne projekty
  • profesjonalne relacje z ekspertami z branży (agenci sprzedaży, dystrybutorzy, nadawcy telewizyjni, platformy VOD)

ZGŁOŚ SIĘ DO 19 CZERWCA

Do udziału w programie zapraszamy polskich producentów, junior producentów i asystentów produkcji zainteresowanych tworzeniem filmów i seriali dla młodej widowni oraz koprodukcjami zagranicznymi.

Warunek konieczny przy zgłoszeniu: jeden wyprodukowany film/serial dla młodego widza lub posiadanie projektu dla młodego widza w fazie developmentu lub produkcji lub praca przy projekcie dla młodego widza jako junior producent, asystent produkcji.

Aby zgłosić się do programu należy wypełnić formularz zgłoszeniowy. Zgłoszenie należy przesłać w języku angielskim.

PRAKTYCZNE INFORMACJE

Organizatorzy zapewniają zakwaterowanie, wyżywienie oraz akredytacje umożliwiające wzięcie udziału w forum Młode Horyzonty Industry i Festiwalu Młode Horyzonty oraz Cinekid for Professionals i Festiwalu Cinekid. Koszty transportu pokrywają uczestnicy.

KONTAKT

W sprawie dodatkowych pytań prosimy o kontakt z Zofią Horszczaruk zofia.horszczaruk@nowehoryzonty.pl.

Uczestnicy poprzednich edycji o Producers LINK

Producers Link to świetna okazja do poznania innych producentów zainteresowanych produkcją filmów i seriali dla widowni familijnej. Wspólnie spędzony czas i wymiana doświadczeń była ogromnym wsparciem dla projektów, które rozwijałam. Był to czas spędzony miło i produktywnie!

Kaja Jałocha, Development Executive, Shipsboy

Wspaniałe doświadczenie, dające szanse na zawarcie długoletnich relacji, tak przyjacielskich jak i biznesowych.

Dagmara Piasecka, producentka, Green Rat Production

Organizatorami programu są: międzynarodowe forum koprodukcyjne Młode Horyzonty Industry oraz Cinekid for Professionals.

Partnerem polskiej części wydarzenia są Regionalne Fundusze Filmowe: Mazowiecki i Warszawski Fundusz Filmowy, Łódzki Fundusz Filmowy, Śląski Fundusz Filmowy, Podkarpacki Regionalny Fundusz Filmowy, Fundusz Filmowy w Krakowie i Małopolski Fundusz Filmowy Małych Form.

Newsletter Newsletter Newsletter Newsletter Newsletter Newsletter Newsletter Newsletter Newsletter Newsletter Newsletter