industry

[POLISH] Trwa nabór na Młode Horyzonty Lab

30/08/23
Photo credit: Patryk Straszak

Do 20 września trwa nabór na kolejną edycję warsztatów rozwoju scenariuszy. Pierwszy raz pod nową nazwą – Młode Horyzonty Lab (ang. Young Horizons Lab; wcześniej Kino Dzieci Lab / Kids Kino Lab).

Przejdź do strony programu (informacje w języku angielskim)

Przejdź do formularza zgłoszenia

Warsztaty Młode Horyzonty Lab skierowane są do scenarzystów i osób zainteresowanych tworzeniem historii dla młodych widzów. W programie wezmą udział cztery polskie projekty pełnometrażowych filmów i seriali aktorskich i animowanych.

Naszym tutorem ponownie będzie Philip LaZebnik, związany z programem od samego początku.

Daty sesji: 29-31 października, 6-8 grudnia 2023 oraz 20-22 marca 2024

Miejsce warsztatów: Warszawa

Pomiędzy każdą sesją stacjonarną, uczestnicy wezmą udział w indywidualnych konsultacjach online z Philipem LaZebnikiem.

Szczegóły selekcji

Nabór projektów trwa do 20 września.

Do programu można zgłaszać się samodzielnie lub w zespołach dwuosobowych (np. scenarzysta + scenarzysta, scenarzysta + producent).

Rekrutacja do programu jest dwuetapowa. Spośród zgłoszonych projektów organizatorzy zaproszą kilka do drugiego etapu, czyli rozmowy online z Philipem LaZebnikiem i organizatorami warsztatów. Po rozmowach twórcy czterech projektów zostaną zaproszeni do wzięcia udziału w warsztatach.

Warsztaty oraz rozmowa online prowadzone są w języku angielskim.

Organizator warsztatów: Młode Horyzonty | Współfinansowanie: Polski Instytut Sztuki Filmowej | Współorganizator: Creative Europe Desk Polska

Warsztaty odbywają się w ramach działań prowadzonych przez Młode Horyzonty Industry skierowanych do przedstawicieli branży filmowej.

Newsletter Newsletter Newsletter Newsletter Newsletter Newsletter Newsletter Newsletter Newsletter Newsletter Newsletter